عید قدیر خم بر تمام شیعیان جهان مبارک باد.

امروز روزی است که دین خداوند کامل گشت و حجت خدا بر خلق تمام شد: اليوم أكملت لكم دينكم وأتممت عليكم نعمتي ورضيت لكم الاسلام دينا…

اسلام کاملترین و آخرین دین خداست و بعد از آن دینی نخواهد آمد. این دین برای پیروان آن کامل نخواهد شد مگر با ولایت و تولای امیرالمومنین علی بن ابیطالب علیه السلام. دشمنان کوردل امیرالمومنین (ع) سعی کردند که این واقعیت انکارناپذیر را انکار کنند اما اسناد محکم در این زمینه در کتابهای خود آنها آنقدر زیاد است که هیچکس قادر به انکار نیست حتی اهل تسنن و دشمنان امیرالمومنین (ع).

اما با وجود اینکه ولایت و امامت و جانشینی بلافصل امیرالمومنین (ع) غیرقابل انکار است، چرا بسیاری از آنهایی که حقانیت امیرالمومنین (ع) برای آنها ثابت شده است هنوز اصرار بر ماندن بر این راه نادرست و غلط خود دارند؟

دلایل زیادی وجود دارد.

اول اینکه شیعه امیرالمومنین علی (ع) شدن از کسانی ساخته است که در نسب و نطفه آنها اشکال نیست. این مطلب بنا به گفته خود مقام رسالت حضرت محمد (ص) است که روزی در بالای منبر و در مسجد و در حضور نمازگزاران به امیرالمومنین (ع) اشاره کرده و فرمودند که آقا امیرالمومنین (ع) ملاک و میزان و مشخص کننده حرامزادگی و حلالزادگی هستند و کسانیکه در نطفه آنها خلل است محبت امیرالمومنین (ع) در دل آنها نمیتواند جا بگیرد. بنابراین کسانیکه در خود توان گرایش به مذهب شیعه و دوستی و مودت امیرالمومنین (ع) را نمی بینند، باید در نطفه و لقمه خود شک کنند.

دوم اینکه، خیلیها به حقانیت امیرالمومنین (ع) علم دارند اما اگر تغییر مذهب داده و شیعه شوند، دکان و بساطی که برای خود دست و پا کرده اند را از دست خواهند داد و اطرافیان آنها را طرد خواهند کرد. آنها از روی نادانی و ترس عافیت دو روزه دنیا را به سعادت ابدی آخرت ترجیح میدهند. انتخاب با خودشان است.

اما اخباری که از بلاد اهل تسنن و وهابیت شیطانی میرسد حاکی از آن است که همه روزه تعداد بیشتری از مردم به مذهب حقه اهل بیت عصمت و طهارت روی می آورند و این امر برای سرکردگان جهالت و حماقت بسیار سنگین آمده است: